11 мешканців Харківської області постраждали внаслідок ворожих обстрілів минулої доби
Всi новини | 25 червня, 2026 у 14:52 | 92 | 5 хв читання | Автор: Олег Перегон

Світлини: ГУНП, ДСНС, Ізюмська РВА
Минулої доби (24-25 червня) іноземні загарбники обстрілювали населені пункти Харківщини. Під ворожим вогнем перебували і невеличкі села, і міста, і обійстя аграріїв, і міські квартири. Ворог нищів приватний автотранспорт та залізничну інфраструктуру, електромережі та інтернатні заклади, гаражі, елеватори, сільгосптехніку тощо. Нацики-рашисти скоїли за добу чимало воєнних злочинів, які задокументовували наші правоохоронці.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз