11 мешканців Харківської області постраждали внаслідок ворожих обстрілів минулої доби

11 мешканців Харківської області постраждали внаслідок ворожих обстрілів минулої доби на порталі Gromada Group
Світлини: ГУНП, ДСНС, Ізюмська РВА

Минулої доби (24-25 червня) іноземні загарбники обстрілювали населені пункти Харківщини. Під ворожим вогнем перебували і невеличкі села, і міста, і обійстя аграріїв, і міські квартири. Ворог нищів приватний автотранспорт та залізничну інфраструктуру, електромережі та інтернатні заклади, гаражі, елеватори, сільгосптехніку тощо. Нацики-рашисти скоїли за добу чимало воєнних злочинів, які задокументовували наші правоохоронці.

Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз

Ми ї̶м̶о̶ використовуємо деякі кукі, детальніше у Політиці сайту