17 населених пунктів обстріляв ворог за добу на Харківщині, цивільна людина загинула, 8 — постраждали
Всi новини | 23 червня, 2026 у 13:24 | 104 | 5 хв читання | Автор: Олег Перегон

Світлини: ДСНС, ХОВА, ГУНП
Минулої доби (22-23 червня) окупанти продовжували тероризувати мирне населення Харківщини. Ворожі заряди трощили селянські хати та міські житлові багатоповерхівки, цивільні підприємства та автотранспорт, елеватори та сільгосптехніку. Правоохоронці досліджують кожен з цих терористичних злочинів іноземних загарбників.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз