Реквієм пам’яті провели у Харкові 23 серпня

Реквієм, присвячений пам’яті полеглих захисників та захисниць України, відбувся ввечері 23 серпня на майдані Конституції.
Фото пресцентру Харківської міської ради

Реквієм, присвячений пам’яті полеглих захисників та захисниць України, відбувся ввечері 23 серпня на майдані Конституції.

Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз

Ми ї̶м̶о̶ використовуємо деякі кукі, детальніше у Політиці сайту