У Харкові відбулося погашення поштової марки, присвяченої 50-річчю Харківського метрополітену

У Харкові відбулося погашення поштової марки, присвяченої 50-річчю Харківського метрополітену на порталі Gromada Group
Світлини: Харківська міська рада

П’ятдесят років тому, 23 серпня 1975 року, було запущено першу лінію Харківського метро.

Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз

Ми ї̶м̶о̶ використовуємо деякі кукі, детальніше у Політиці сайту