На сьогодні 9 водіїв позбавили прав через порушення військового обліку
Аналітика | 16 червня, 2025 у 10:18 | 511 | Автор: Дарина Даниленко

Дані Опендатабот
Вже 9 водіїв обмежили у праві кермувати авто через порушення правил військового обліку цьогоріч. Майже усі прийняті рішення ухвалив Новоград-Волинський міськрайонний суд на Житомирщині. Від початку поточного року у судах розглядалось ще 59 справ щодо позбавлення водійських прав через порушення військового обліку.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз