З 1 жовтня Нацкомісія підвищить тарифи для прифронтових обленерго, для інших – з вересня

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує з 1 вересня та 1 жовтня 2025 року підвищити тарифи на розподіл електроенергії для низки операторів систем розподілу (ОСР).
Фото з відкритих джерел

Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує з 1 вересня та 1 жовтня 2025 року підвищити тарифи на розподіл електроенергії для низки операторів систем розподілу (ОСР).

Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз

Ми ї̶м̶о̶ використовуємо деякі кукі, детальніше у Політиці сайту