З 1 жовтня Нацкомісія підвищить тарифи для прифронтових обленерго, для інших – з вересня
Економіка. Бiзнес | 25 серпня, 2025 у 9:25 | 384 | Автор: Петро Ольшанський

Фото з відкритих джерел
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), планує з 1 вересня та 1 жовтня 2025 року підвищити тарифи на розподіл електроенергії для низки операторів систем розподілу (ОСР).
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз