Анна Котенко: “Насолоджуймося прекрасним зараз, бо якоїсь миті все це може стати для нас недоступним...”
Лайф | 07 серпня, 2025 у 2:13 | 545 | 10 хв читання | Автор: Тетяна Буряковська

Світлини Т. Буряковської та з особистого архіву Анни Котенко
Дві третини літа проминули, як і не було. Втім, харківська художня галерея “Art-Цяця” знайшла спосіб затримати цю чудову пору року на своїй території, надаючи гостям відчуття саме літнього (і майже курортного!) відпочинку - всупереч розташуванню міста у прифронтовій зоні.
Коментарі
Ще декілька актуальних новин на зараз