За що воює Харківська ТрО
10 вересня, 2022 у 15:17 | 333 | 3 хв читання | Редактор: Тетяна Буряковська
![У мирному житті воїни Харківського окремого батальйону територіальної оборони були журналістами, айтішниками, робітниками інших професій.
- Але зараз у нас найкраща робота у світі - ми захищаємо Україну, - кажуть вони. - Ми добре знаємо за що воюємо та чому повинні перемогти, бо орки хочуть у нас відібрати і життя і майбутнє.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/10_09_22/631c85eecb326.jpg)
У мирному житті воїни Харківського окремого батальйону територіальної оборони були журналістами, айтішниками, робітниками інших професій. - Але зараз у нас найкраща робота у світі - ми захищаємо Україну, - кажуть вони. - Ми добре знаємо за що воюємо та чому повинні перемогти, бо орки хочуть у нас відібрати і життя і майбутнє.
Ще декілька актуальних новин на зараз