Штурм ворожих позицій. Вишкіл воїнів територіальної оборони
13 вересня, 2022 у 17:09 | 372 | 4 хв читання | Редактор: Тетяна Буряковська
![Блискавичний наступ ЗСУ в Харківській області надихає йти вперед! Але до перемоги треба пройти ще багато кілометрів, визволяючи рідну землю, тому бійці Харківського окремого батальйону територіальної оборони постійно тренуються. Цього разу вони відпрацьовували штурм ворожих позицій.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/13_09_22/6320925f9c475.jpg)
Блискавичний наступ ЗСУ в Харківській області надихає йти вперед! Але до перемоги треба пройти ще багато кілометрів, визволяючи рідну землю, тому бійці Харківського окремого батальйону територіальної оборони постійно тренуються. Цього разу вони відпрацьовували штурм ворожих позицій.
Ще декілька актуальних новин на зараз