На Харківщині вже заживили електроенергією майже 70% споживачів – Синєгубов
24 листопада, 2022 у 23:01 | 657 | Редактор: Тетяна Танчук
![Вчора вся область через тероризм окупантів залишилася без світла. Завдяки нашим енергетикам уже опівночі подали напругу на об’єкти критичної інфраструктури Харківщини, а також до підстанцій Харківського, Лозівського та Чугуївського районів](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/24_11_22/637fcf66465c6.png)
Вчора вся область через тероризм окупантів залишилася без світла. Завдяки нашим енергетикам уже опівночі подали напругу на об’єкти критичної інфраструктури Харківщини, а також до підстанцій Харківського, Лозівського та Чугуївського районів
Ще декілька актуальних новин на зараз