Галина Тарасюк: «Не було роботі ні почину, ані кінця»
26 жовтня, 2023 у 12:50 | 1,538 | Редактор: Ірина Мироненко
![Жінки-письменниці з великою війною частіше й активніше утверджуються в літпроцесі, аніж чоловіки. Багато хто з дітьми чи й онуками живе за кордоном або в безпечніших областях України. Як заявляють про себе ті, хто нікуди не виїздив? Який досвід громадської активності допомагає й зараз? Гортаємо надруковану в Харкові збірку Галини Тарасюк «Відлуння війни і миру у небі й на землі».](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/26_10_23/6539901b74297.jpg)
Жінки-письменниці з великою війною частіше й активніше утверджуються в літпроцесі, аніж чоловіки. Багато хто з дітьми чи й онуками живе за кордоном або в безпечніших областях України. Як заявляють про себе ті, хто нікуди не виїздив? Який досвід громадської активності допомагає й зараз? Гортаємо надруковану в Харкові збірку Галини Тарасюк «Відлуння війни і миру у небі й на землі».
Ще декілька актуальних новин на зараз