Пісню бібліотекарки із Чернещини виконав президентський оркестр
18 вересня, 2022 у 20:42 | 3,105 | Редактор: Ірина Мироненко
![Зоя Журавка із Зачепилівської громади пише пісні для заслуженої артистки України Олени Білоконь (Київ). «То не сім’я літа пташина, то наші янголи-сини», – рядки із твору, який переміг на Інтернет-фестивалі авторської пісні й поезії. Ще одна пісня – «Сини мої» завоювала приз глядацьких симпатій. Дізнайтеся про цю авторку більше, почуйте її пісні. На фото День села, 2021 рік.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/18_09_22/63275b01b2b5e.jpg)
Зоя Журавка із Зачепилівської громади пише пісні для заслуженої артистки України Олени Білоконь (Київ). «То не сім’я літа пташина, то наші янголи-сини», – рядки із твору, який переміг на Інтернет-фестивалі авторської пісні й поезії. Ще одна пісня – «Сини мої» завоювала приз глядацьких симпатій. Дізнайтеся про цю авторку більше, почуйте її пісні. На фото День села, 2021 рік.
Ще декілька актуальних новин на зараз