Ляльки виїздять, Вікторія залишається
11 жовтня, 2022 у 12:02 | 688 | Редактор: Ірина Мироненко
![Іноді, щоб познайомитися двом жінкам з Харкова, треба прочитати листа з Норвегії про українську виставку ляльок. У міжнародний день дівчаток – знайомство з лялькаркою Вікторією Стефанович. Її козаки й козачки виїздять з Харкова, а майстриня вдома знаходить втіху в тому, що продовжує створювати ляльок, а у передмісті навчає цій справі переселенок](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/11_10_22/634526afa6a83.png)
Іноді, щоб познайомитися двом жінкам з Харкова, треба прочитати листа з Норвегії про українську виставку ляльок. У міжнародний день дівчаток – знайомство з лялькаркою Вікторією Стефанович. Її козаки й козачки виїздять з Харкова, а майстриня вдома знаходить втіху в тому, що продовжує створювати ляльок, а у передмісті навчає цій справі переселенок
Ще декілька актуальних новин на зараз