Оптимізм по-українськи. Чому війна змусила нас вірити у майбутнє?
17 жовтня, 2023 у 9:43 | 912 | Редактор: Олена Зеленіна
![Фото авторки. За даними Інституту соціології НАН України, 66 % українців переконані в тому, що ситуація в Україні в майбутньому поліпшуватиметься. Це підтверджується даними за серпень 2023 року соціологічної групи «Рейтинг», згідно з якими 68 % українців вважають, що в найближчі п’ять років Україну очікує розвиток. До повномасштабного вторгнення (у листопаді 2021 р) лише 13 % опитаних сподівалися, що ситуація в країні поліпшуватиметься, а 44 % були впевнені, що вона погіршуватиметься.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/17_10_23/652e320c669dc.jpg)
Фото авторки.
За даними Інституту соціології НАН України, 66 % українців переконані в тому, що ситуація в Україні в майбутньому поліпшуватиметься. Це підтверджується даними за серпень 2023 року соціологічної групи «Рейтинг», згідно з якими 68 % українців вважають, що в найближчі п’ять років Україну очікує розвиток. До повномасштабного вторгнення (у листопаді 2021 р) лише 13 % опитаних сподівалися, що ситуація в країні поліпшуватиметься, а 44 % були впевнені, що вона погіршуватиметься.
Ще декілька актуальних новин на зараз