Вовчанська громада другу зиму живе на лінії вогню (відео)
02 грудня, 2023 у 8:08 | 2,140 | Редактор: Андрій Домановський
![Фото ілюстративне Мешканці прикордонної Вовчанської міської громади Харківської області вже другу зиму живуть без газу, у частині прикордонних сіл відсутня електрика. Держава, місцева влада, волонтери роблять все можливе, щоб допомогти людям.](/_ipx/q_50&blur_3&s_10x10/https://api.gromada.group/img/news/02_12_23/656acbe4d5898.jpg)
Фото ілюстративне
Мешканці прикордонної Вовчанської міської громади Харківської області вже другу зиму живуть без газу, у частині прикордонних сіл відсутня електрика. Держава, місцева влада, волонтери роблять все можливе, щоб допомогти людям.
Ще декілька актуальних новин на зараз